Меню
Ваша корзина

Про нас

Peak ride

Peak ride – це команда професійних райдерів, гідів та інструкторів. Кожний з нас колись закохався у подорожі й вирішив цим коханням до них ділитися з іншими. Ми піднімаємося на вершини, спускаючись на сноубордах та лижах, залазимо в печери та сплавляємося з гірських річок. Все це не просто сповнює нас яскравими емоціями. Наші подорожі пожвавлюють віру в себе, почуття дружби і дарують натхнення йти вперед.

Навіщо активно відпочивати та подорожувати?

У житті людина почувається заручником поспіху та суєти. Постійно прагне свободи і намагається з'ясувати, чи є вона взагалі. Свобода є і живе вона в горах. Гори – це місце, де можна «парити в хмарах», милуватися ними можна до нескінченності. Гори не лише дарують чудовий відпочинок, а й влаштовують перевірку людських якостей. Вони перевіряють туристів на сміливість та витривалість. Гори вчать досягати своїх цілей. Стоячи біля підніжжя гори і, дивлячись на її верхівку, людині здається, що піднятися туди нереально, проте інтерес і наполегливість допомагають їй піднятися. Крок за кроком людина долає перешкоди та підкорює висоту. Підйом на гору, як ніщо інше, надихає нових до подвигів, дарує те саме щастя і заряджає впевненістю у собі.

Ще трохи про нас.

- Вітання! Мене звуть Назарій. Все своє життя я присвятив подорожам і бачучи те, як вони надихають людей - зрозумів, що маю надати всім бажаючим можливість відправитися за натхненням. Саме з цією метою була зібрана наша команда. З 2018 року ми організували понад 100 турів та тисячі людей, що подорожували з нами тепер також закохані у подорожі та знову і знову відправляються з нами у нові пригоди.

Назарій – засновник компанії Peak ride.

Peak ride